باران لیزر مرکز زیبایی پوست و از بین بردن موهای زائد و درمان چاقی

تور ارزان کویر یزد

نویسنده :پی وی
تاریخ:دوشنبه 31 شهریور 1399-01:21 ق.ظ

شهر جهانی یزد به راستی توانسته در سال های اخیر گوی سبقت را در زمینه ی گردشگری کویر از بسیاری مناطق درگیر برباید ، وجود آثار تاریخی بی نظیر، فرهنگ ایرانی پویا و همچنین اثار طبیعی شگفت انگیز،سفر به یزد  را به لیست علاقه مندی های ایرانیان اضافه کرده است. همه ساله به ویژه در ایام تعطیلات نوروز و ماه هایی معتدل تر تورهای کویرگردی یزد از رونق بسیار خوبی برخوردار می شوند.

سرزمین چهارفصل ایران از یک سو زیبایی های جنگل و دریا را به نمایش می گذارد و از سوی دیگر کوهستان های ستبر و با برکت، با این حال بخش زیادی از این فلات بلند را کویرها ودشت های داخلی تشکیل می دهند. ایرانیان نیز توانسته اند همسو با سایر کشورهای مطرح در زمینه گردشگری طبیعت و کویر نوردی، از این فرصت خدادادی بهره ببرند.

 

یزد زیبا به جهت قرار گرفتن در محل تلاقی دشت کویر، دشت لوت و کویر مرکزی ایران تقریبا به هر سه شکل کویرهای سنگی، کویر شنی و کویر بارانی دست رسی مناسبی دارد. همین موضوع سبب شده تا تورهای کویر گردی یزد همسو با گردشگری تاریخی– فرهنگی روز به روز رشد کنند. این تورهای جذاب شامل برنامه های متعددی می شود که با هدف جذب گردشگران در راستای پاسخگویی به نیازهای مرتبط با سفر مسافران ایجاد شده است. این هدفمندی سبب شده تا کمپ های کویری یزد نیز در صدد ارتقای امکانات خود بر آمده و زیر ساخت های خوبی را به جهت هدایت گردشگری خارجی نیز به سمت کویرهای ایران فراهم کنند.

 

تور کویر یزد

 تورهای کویرگردی یزد به طور معمول شامل برنامه های تفریحی می شود اما در برخی ایام برنامه های آموزشی و فرهنگی نیز در آن گنجانده می شود که با استقبال گردشگران روبه رو می شود. شرکت خدمات گردشگری مینیاتور یزد با همکاری هتل والی به عنوان یکی از هتل های سنتی سه ستاره ی خوشنام یزد، تاکنون مجری تورهای متنوع و موفق زیادی در زمینه ی کویرگردی یزد بوده است. از جمله ی این برنامه های تفریحی جذاب تورهای کویرگردی یزد می توان به کویرنوردی در قالب گروه های حرفه ای و آماتور اشاره کرد که لذت پیاده روی بر روی تپه های شنی را به همراه راهنمای مجرب فراهم می کند.

 

 اگر به یزد سفر کردید حتما یک شب را به اقامت در کویر اختصاص دهید و از برنامه ی شب پرستاره مینیاتور استفاده کنید این برنامه شامل رصد ستارگان با چشم مسلح و غیرمسلح، شب نشینی در کنار آتش کویر و گفت و گو درباره ی فرهنگ کویرنشینان و شنیدن داستان های آن ها می شود که تجربه ای بسیار به یاد مانندنی را به ارمغان می آورد. روستاهای کویری و واحه های بسیاری در یزد وجود دارد همچون نگینی سبز در دل کویر خشک می درخشند. همچنین در صورت رفتن به کمپ های کویری برنامه های تفریحی تورهای کویرگردی یزد همچون  پرواز پاراگلایدر، سافاری، موتورسواری، شتر سواری اسب سواری بر روی شن های گرم و روان نیز برای شما فراهم است. همچنین در صورت تمایل می توانید از لذت شنیدن موسیقی کویر و خوراکی های محلی کویری نیز بهره مند شوید. شرکت گردشگری مینیاتور تلاش کرده است تا با درنظر گرفتن سلایق گردشگران تورهای کویرنوردی خلاقانه و برنامه های ویژه تفریحی را با رویکرد آموزشی بدان اضافه کند. از جمله ی این تورهای کویرگردی میتوان به تور بازدید از حیات وحش و رصد اجرام آسمانی اشاره کرد.نوع مطلب : باران لیزر 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

دکوراسیون داخلی منزل

نویسنده :پی وی
تاریخ:جمعه 21 شهریور 1399-02:12 ق.ظ

خرید مبلمان منزل

اگر یک روزجلوی دوربین یک شبکه ی پربیننده از شما بپرسند هدفتان در زندگی چیست آیا بلافاصله جوابی برایش دارید؟ اما آیا هدف داشتن کافیست؟ راه های رسیدن به هدفتان را می شناسید؟ آیا می دانید اولین قدم برای رسیدن به موفقیت در زندگیتان داشتن حال خوب است؟ اما اولین قدم برای داشتن احوال خوب چیست؟ پاسخش ساده است؛ خانه.

محل زندگی بر حال انسان، حالش بر روابط خانوادگیش، روابط خانوادگیش بر کارش، کارش بر رسیدن به اهدافش و درنهایت همه ی اینها بر کل زندگیش اثر می گذارد.

قطعا داشتن روزهای سخت و پرمشغله در زندگی همیشه وجود دارد و فرار کردن از واقعیت ها امری اجتناب ناپذیر است، اما به قول ویلیام اچ مک ریون ( بازنشسته ی نیروی دریایی و نویسنده ی آمریکایی): اگر می خواهید جهان را دگرگون کنید، در ابتدای روز از مرتب کردن تختوابتان شروع کنید!

از این جمله میتوان برداشت های مختلفی داشت مثلا آنکه عقیده ی مک ریون به اهمیت خانه اشاره می کند، داشتن یک خانه ی زیبا و منظم برای شروع یک روز پرانرژی و انگیزه ای برای پایان دادن به یک روز پرمشغله تاثیر بسیاری دارد. تصورکنید صبح خود را در یک فضای آرامش بخش و زیبا شروع کنید و یا بعد از یک روز کاری شلوغ بدانید که به خانه ای می روید که روحتان در آن آرام می گیرد.اولین قدم در هر راهی همیشه مهم ترین قدم است، اولین قدم برای رسیدن به موفقیت در زندگیتان از منزلتان شروع می شود. پس اهمیت انتخاب دکوراسیون داخلی را جدی بگیرید!

 

خانه ماشین نیست، خانه آینه ی تمام نمای هویت افراد است

لوکوربوزیه معماری معروف سوئیسی معتقد بود که، خانه ماشینی برای زندگی است. با توجه به این دیدگاه او خانه را مانند اتومبیلی می دانست که برای همه ی افراد بدون در نظرگرفتن فرهنگ و تمدن، محل زندگی، اقلیم و روحیات آنها باید بطوریکسان ساخت. اما این نوع نگاه به خانه که آن را ماشین بنامیم کاملا اشتباه است. دلایل مختلفی وجود دارد که بتوان این ادعا را رد کرد از جمله آنکه؛

درعلم روانشناسی گروه های شخصیتی مختلفی برای انسان ها تعریف شده است که هر کدام نیازها و روحیات منحصر به خودش را دارد و طبیعیست که هرکس با توجه به تیپ شخصیتی خود و عوامل دیگری از جمله مهم ترینشان که فرهنگ است، سلیقه ی منحصر به خود را داشته باشد و در مکان منحصر به خودش نیز آرامش بگیرد. همه ی افراد سلیقه یا نیاز یکسان ندارند و تحمیل یک شرایط خاص به همگان ممکن است آسیب زننده باشد، همانطور که در زمینه ی معماری و دکوراسیون داخلی تکرار و تحمیل یک شیوه ی طراحی ممکن است برای همه خوشآیند نباشد و افراد را از خانه گریزان کند که همین امر پیامدهای زیان باری در خانواده خواهد داشت.

همچنین ماشین حاصل صنعت است، صنعت نیز محدود است و این نگاه صنعتی به خانه یعنی زیر سوال بردن هنر نامحدود معماری. معماری هنر است، حاصل فرهنگ، ذوق و سلیقه و قدرت تخیل انسان است. اگر مسابقه ای را برگزارکنند و از طراحان بخواهند که دکوراسیون فضایی یکسان را طراحی کنند، درانتها شما تعداد زیادی طراحی با سبک های مختلف دکوراسیون داخلی دارید که هیچ کدام مانند دیگری نیستند و قرار گرفتن در هرکدام از آن فضاها حس خاص خودش را به شما منتقل میکند. همچنین رنگ ها، اشکال هندسی مختلف و درکل سبک های دکوراسیون داخلی مختلف حس های مختلفی را نیز منتقل می کنند. با عناصر مختلف می شود احساسی مثل ترس، اضطراب، آرامش و ... را منتقل کرد. پس بازهم تاکید میکنم، اهمیت انتخاب دکوراسیون داخلی را جدی بگیرید! شما می توانید از فضا انرژی و آرامش بگیرید اگر درست انتخاب کنید.

درنتیجه خانه ماشین نیست، خانه مکانیست که شما فارغ از ماهیت و واقعیت جهان می توانید هرچیزی را که بخواهید تصور کنید، قدرت تخیلتان را پرورش دهید، تصوراتتان را احساس کنید، ماهیت خودتان را بشناسید و درنتیجه راه درست زندگیتان را پیدا کنید. خانه باید نمایشگر فرهنگ، احساس و سلیقه ی افراد باشد، خانه برای زیستن است نه صرفا ابزاری برای زنده ماندن.

خانه ی هر فرد باید امن ترین و آرامش بخش ترین فضا برایش باشد، فروشگاه خرید مبلمان هپیپر با ارائه ی خدمات طراحی دکوراسیون داخلی توسط تیم مجرب معماری خود و همچنین با فروش محصولاتی برای اجرای هرچه بهتر چیدمان منزلتان و سهولت در انتخاب مبلمان امکانی را در اختیارتان قرار داده است که بتوانید بهترین و زیباترین خانه را برای زندگی بهتر و راحت تر طراحی و اجرا کنید.

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic